ceník servisních prací

CENÍK PRÁCE 
Upřednostňuji platbu v hotovosti. Zákazníkovi se neúčtuje DPH (nejsem plátce DPH).

Cena je vždy uvedena za úkon nikoliv za hodinu

Servis PC a notebooků na počkání! od 300kč

Nechcete být bez vašeho PC či notebooku? Obraťte se na mě, provádím rychlo-servis PC i noteboooků na počkání a to i u Vás doma

Čištění notebooků od 400kč

Víte že se každý notebook má cca 1x za rok vyčistit? Předejdete tak jeho přehřívání se a prodloužíte mu tak jeho životnost. Proto neváhejte a nechte si Váš notebook odborně vyčistit ještě dnes!

Záchrana politých notebooků od 500kč

polili jste si notebook? Nevadí, udělám vše pro jeho záchranu! (politý notebook ihned vypněte, vyjměte baterii a v žádném případě jej nezkoušejte zapínat!!! Po té je šance na záchranu nejvyšší)

Odvirování PC a notebooků od 500kč

Máte zavirované PC či notebook? Rád Vám pomůžu a vaše zařízení odborně odviruji! Vyskakují Vám při brouzdání internetem neustále reklamy atd? Rád Vám pomůžu!

Servis PC a notebooků u Vás doma! 400kč

Nechcete a nebo ke mě nemůžete přijet? Pro mě žádný problém, přijedu za vámi a servis provedu přímo u Vás doma či firmě!

Výměna klávesnice v notebooku 200kč

Nefunguje Vám vaše klávesnice v notebooku? Žádný problém, rád Vám pomůžu a klávesnici odborně vyměním! Měním klávesnice u všech značek notebooků.

Instalace systému včetně základního SW od 450kč

nainstaluji (přeinstaluji) Váš PC či notebook a to včetně nahrání nejnovějších ovladačů a základního SW (antivir, kancelářský balík, SW pro údržbu, prohlížeč PDF souborů atd)

+ mnoho dalších služeb od 250kč

Dále provádím stavbu PC na míru, upgrade PC a NTB, výměnu všech dílů v PC a NTB, sítě + wifi, poradenství a mnoho dalších věcí.