Chytré doplňky

Vroom Central – samonavíjecí hadice

Vysajte vaši místnost pomocí „vroom“ během 3 sekund!

„Vroom“ je ideální pro rychlý úklid malých prostor a suchých nečistot v místech, kde je ve vašem domě intensivní provoz, jako jsou kuchyně, koupelny a zádveří domu. Jeho trvalá dostupnost z něj činí skvělý doplněk k vašemu centrálnímu vysavači.

„Vroom“ se zapíná a vypíná automaticky, což úklid maximálně zjednodušuje – stačí pouze vyjmout hadici z držáku a můžete začít s úklidem. Zařízení je instalováno do skříňky, která může být montována v pravém či levém provedení. Díky tomuto zařízení nemusíte vytahovat hadici Vašeho velkého centrálního vysavače pro každou drobnou nečistotu. Hadice je samozatahovací, takže o ni nezakopnete.

VROOM

„Vroom“ můžete elegantně instalovat do většiny skřínek, nebo šatních skříní tak, aby byl rychle k dispozici, když jej budete potřebovat, a naopak skrytý v době, kdy jej nepotřebujete. Je to skvělý pomocník pro každodenní použití, kdykoliv potřbujete uklidit nečistoty rychle. A navíc už žádné natahování hadice centrálního vysavače ani manipulace s domácími pomůckami – smetáčkem, prachovkou, houbou nebo s papírovými utěrkami.


DrawerVac lopatka pod desku kuchyňské linky pro centrální vysavače

Drawer Vac – praktický pomocník při úklidu v kuchyni. V kombinaci s centrálním vysavačem Husky vám neupadne na zem už ani smítko! Jednoduše otevřete skříňku, vytáhnete Drawer Vac a rukou nametete drobky na lopatku, které v mžiku zmizí v centrální vysavačové jednotce.

DrawerVac

DrawerVac se montuje do skříňky do kuchyňské linky přímo pod desku. Lopatku DraverVac jen povytáhnete a rukou nametete drobky na lopatku. Použití je snadné a rychlé!


Celonerezová štěrbinová zásuvka do kuchyňské linky pro centrální vysavače Husky

Lopatka na smetí sloužící k odsávání prachu, drobků a jiných nečistot do systému centrálního vysavače HUSKY. Montuje se k podlaze do soklů kuchyňských linek, do soklů šatních skříní v zádveří atp. V zádveří a v prostoru kuchyně dochází k častějšímu znečištění podlahy přinesením špíny z venku, nebo napadáním drobků na zem z kuchyňské linky při vaření. Lopatka VAC PAN I se spouští nohou a nečistoty jsou potřeba do ní namést smetáčkem. VAC PAN I nedoporučujeme instalovat do zdí a sádro kartonových příček. V ta kovém případě již není možná demontáž bez její destrukce!

VAC PAN