Služby

Dotaz na službu

Nechte to na nás.

_

Služby

Máme naší práci rádi, baví nás a chceme, aby byla radost s námi pracovat i pro Vás, proto nabízíme ku příkladu také naprosto běžně realizace o víkendu či do nočních hodin, kdy staveniště osvítíme.

Zemní práce České Budějovice

Kompletní služby.

Prodej a dovoz zeminy, betonu (betonhronek.cz), štěrků, písků a dalších sypkých hmot

Pro Vaše potřeby nabízíme také prodej zeminy, prodej betonu, prodej suchých betonů, prodej štěrku, prodej písku a prodej dalších sypkých hmot. Konkrétní informace o cenách materiálů Vám sdělíme po telefonu. Mezi naše služby také patří doprava těchto materiálů, tedy doprava zeminy, doprava betonu, doprava štěrků a dalších.  V nabídce máme nejen prodej materiálů, ale také služby realizované pomocí našeho vybavení jako jsou stavební stroje. Naši kvalifikovaní kolegové jsou díky vybavení schopni vykonávat veškeré zemní práce na klíč a to kompletně pod jednou střechou.

Výkopové práce různého rozsahu od základů pro ploty, přes výkopy pro bazény po kanalizace

Realizujeme zemní práce dle zadání klienta v místě nebo na základě projektové dokumentace pro výkopové práce určené. Konkrétně nabízíme výkopové práce různých šířek a hloubek od hloubení sklepů, základových pásů, výkopů pro bazény a jímky či výkopy pro pokládku inženýrských sítí. Veškeré zemní a výkopové práce realizujeme pomocí naší techniky. Ruční výkopové práce neprovádíme.

Rozhrnování, přemisťování a nakládání zeminy a materiálů

Nabízíme kompletní úpravy terénů při zakládání staveb, nebo při realizaci zahrad. Zahradu či jinou plochu vyspádujeme, vytvarujeme a vyrovnáme pomocí naší techniky dle Vašich požadavků. Rozhrnování terénu děláme pomocí pásového rypadla Takeuchi TB138FR, které používáme pro všechny zemní práce.

Potřebujete li jen přemístit větší množství zeminy na zahradě či naložit a odvézt odpadní stavební suť, rádi Vám pomůžeme. Veškeré zemní práce provádíme profesionálně a s náležitým postupem.

Ukládka zeminy

Zeminu, kterou vybagrujeme následně naložíme na naše nákladní vozidla a odvezeme ji na Vámi určené místo nebo ji uložíme na příslušné deponii za odpovídající poplatek.

Ukládání zeminy je běžnou věcí při zakládání staveb, kdy jí zbývá po výkopech opravdu velké množství. V případě, že se nejedná o zeminu, ale o kamení či stavební odpad, poradíme si, postup je zde stejný. Provádíme zemní práce na klíč. Nejvíce realizací máme pro oblast České Budějovice a okolí

Úpravy terénu a bagrování v šířkách 25, 45, 60, a 115cm do hloubky cca. 4m

Pro různé druhy výkopů používáme na zemní práce různé šířky lžic na našich bagrech a rypadlech. Šířku 25 cm používáme na zemní práce při výkopu např.: vnitřních základových zdí u rodinných domů, šířku 45 ku příkladu při výkopech pro přípravu základů pro zděné ploty a šířku 60 cm pro zemní práce většího rozsahu jako jsou výkopy jímek či veřejné kanalizace nebo větších základů. Pro svahovací zemní práce využíváme potom tzv. svahovou lžíci o šířce 115cm, kterou dokážeme terén i srovnat dle Vašich požadavků. Veškeré zemní práce provádíme na klíč.

Pokládka zámkové dlažby

Nabízíme nejen kompletní zemní práce, ale naší další službou v portfoliu je pokládka zámkové dlažby různých druhů. Pokládku zámkové dlažby realizujeme na různě velkých plochách s různým spádem. Práce děláme komplexně, počínaje výkopem vlastní technikou přes zásyp a hutnění podloží až po samotnou pokládku dlažby. V případě potřeby zámkovou dlažbu také přivezeme a složíme pomocí naší techniky.

Retenční jímky

Dodáváme celé řešení retenčních jímek a vsakovacích nádrží na klíč. Specifikujte nám Vaše potřeby a představy, dodáme Vám vhodnou nádrž dle nároků na materiál, montáž i rozměr, vykopeme díru k uložení retenční jímky, odvezeme vzniklý odpad z výkopu. Následně připravíme podloží dle potřeb vybrané nádrže, zařízení usadíme, nainstalujeme a připojíme k potrubí. Vše na klíč od počátku až do konce realizace.

Demolice

Nabízíme kompletní realizace demolicí a to jak rodinných domů, tak komerčních či zemědělských budov. Tyto demolice provádíme pomocí naší techniky, tedy hlavně pásovými rypadly. Suť a stavební odpad z demolice naložíme, odvezeme a uložíme na příslušnou skládku.

Pronájem kontejnerů na hlínu, sutě a odpad a následný odvoz

Poskytujeme pronájem kontejnerů dle platného ceníku. Přistavení kontejneru realizujeme na místo dle Vašeho požadavku, následně plný kontejner vyzvedneme a zavezeme na skládku či deponii dle dohody. Odvážíme a ukládáme suť, zeminu a odpady i samostatně mimo provádění zemních prací. Kontejner si můžete také pronajmout na delší dobu a to za cenu de ceníku. Pro více informací nám zavoljte nebo napište email.

Vodovodní a kanalizační přípojky

Nabízíme kompletní realizaci vodovodních přípojek a kanalizačních přípojek v místě Vašeho pozemku. Na základě povolení k připojení a projektové dokumentace postupujeme a dodáváme tyto práce na klíč. Inženýrské sítě realizujeme jak pro malé stavby, tak pro vetší komplexy. Disponujeme vlastní technikou pro kompletní realizaci.

Pro nakládání materiálů a zařízení uložených na paletách používáme paletové vidle

Pro nakládku a vykládku různých materiálů používáme smykový nakladač v kombinaci s paletizačními vidlemi či lopatou. Dokážeme naložit i vysoké nákladní vozy jak paletami, tak sypkým materiálem, díky čemuž jsme schopni na staveništi provádět veškeré zemní práce rychle a efektivně tak, aby zákazník byl spokojen.

gtag('js', new Date()); gtag('config', '<!-- Global site tag (');